ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

07 червня 2018 року. Резолюція

Опубликовано: 11 Июнь, 2018

 

 

Резолюція
учасників мітингу протесту чорнобильців Харківської області щодо поновлення соціальних прав і гарантій громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та боротьбі за якісне медичне обслуговування та гідне функціонування  КЗОЗ «Обласний кліничний  спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»

 

07 червня 2018 року                                                 м. Харків

23 травня цього року в м. Київі відбулась Всеукраїнська акція протесту у боротьбі за поновлення належного забезпечення і соціального захисту чорнобильців. В цій акції взяли участь і 135 представників Харківської області. Учасниками мітингу було одноголосно прийнято Звернення, яке було вручено Кабінету Міністрів України та направлено до Верховної Ради України і адміністрації Президента України.

Ми, учасники сьогоднішнього мітингу підтримуємо його.

На превеликий жаль Кабінет Міністрів України в черговий раз знехтував звернення чорнобильців. Ми обурені тим, що  не вирішені навіть два принципових питання, які декілька років поспіль обіцяє виконати Міністерство соціальної політики України: — це зміни до постанови КМУ №1210 від 30.11.2011 року та прийняття Законів України про поновлення соціальних прав чорнобильців, які були скасовані у грудні 2015 року сумнозвісним  Законом України № 76 від 28.12.2014 року про Державний бюджет України.

Також є багато проблем і на регіональному рівні…

В першу чергу всіх нас особливо непокоять стан справ щодо якісного медичного обслуговування постраждалих  внаслідок Чорнобильської катастрофи та питання гідного функціонування  КЗОЗ «Обласний кліничний  спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».

Ми, чорнобильці Харківської області засуджуємо тривалу бездіяльність центральних органів Влади України у питаннях поновлення законних прав Героїв-чорнобильців та постраждалих. Учасники цієї акції вимагають від керівництва Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради:

I. Виконати багаторічні обіцянки щодо приведення до належного функціонування КЗОЗ «Обласний кліничний  спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення»

II. Підтримати нас, чорнобильців області в вирішенні законних прав закріплених в Конституції України для чого;

III. Сприяти організації зустрічі чорнобильського активу з Президентом України, щодо вирішення вищезазначених питань.

Підписи:

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.