ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

26.04.2018. В Зміївському району вшанували чорнобильців

Опубликовано: 29 Апрель, 2018

26 квітня 2018 року голова районної ради Тетяна Тімофєєва взяла участь в заходах з нагоди Чорнобильської трагедії. Біля пам’ятного знаку героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС зібралися ветерани Чорнобилю, громадськість, школярі, представники РДА, підприємств, установ і організацій району.

Хвилиною мовчання вшанували учасники мітингу пам’ять тих, хто ціною свого життя захистив Україну і світ від наслідків аварії. Голова районної ради в своєму виступі зауважила: «Низько схиляючі голови перед тими, хто втратив життя, здоров’я, близьких в цій трагедії, я дякую за наше життя, за спасіння життя наших дітей, за те, що нам вдалося зберегти нашу Україну. На жаль, сьогодні держава не завжди в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед ветеранами-чорнобильцями та жертвами аварії на ЧАЕС. Але я обіцяю, що наші двері завжди будуть відкритими для вас, і якщо у нас є можливість – ми завжди вам допоможемо. Сьогодні я хочу побажати вам і вашим близьким, рідним, вашим сім’ям міцного здоров’я, добра, благополуччя, а головне – впевненості в тому, що наше життя буде мирним».

На мітинзі також виступили керівник апарату Зміївської РДА Лариса Яковлєва, голова районної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля Людмила Адамович, а протоієрей Олександр нагадав присутнім, що людина здатна до великих відкриттів і втілює їх в життя, але не повинна бути занадно самовпевнена і покладатися виключно на свій розум, забуваючи про високу відповідальність за свої дії перед Богом та людьми.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.