ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

До уваги!

Опубликовано: 13 Февраль, 2020

Вих. № 31/1Від 11.02.2020р.

Прем’єр-міністру УкраїниГончаруку О.В.

Звернення

делегатів Позачергової звітно-виборної конференції Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» до органів Державної влади України. 

5 лютого 2020р.                      м. Чернігів

Делегати Позачергової звітно-виборної конференції Чернігівської  обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» відмічають погіршення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема:

Пенсія інвалідам — учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії, які направлялися в Чорнобиль від відомств, підприємств, міністерств, а також ліквідаторам 2 і 3 категорії залишаються на низькому рівні, що не забезпечує навіть мінімальних життєвих потреб.Також не відповідає реальним потребам розмір грошової компенсації за продукти харчування.Не виконуються рішення Європейського суду з прав людини та Конституційного суду України.Виходячи з вищезазначеного, делегати конференції вимагають від Кабінету Міністрів  України:

Внести зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» а також Державного бюджету України на 2020 рік:

Вимагаємо від Верховної Ради України:

Звертаємось до Президента України В.О. Зеленського, як гаранта Конституції України з проханням вжити заходів щодо поновлення та гарантованого забезпечення Конституційних прав чорнобильцям України.

За дорученнямделегатів Позачергової звітно-виборної конференціїголова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів«Союз Чорнобиль України»     А.М.Лігун 

2 комментария на «“До уваги!”»

  1. Всё чётко, ясно и понятно. Респект. К большому огорчению и сожалению Центральный орган(Киев) «Союз Чорнобиль України» находится в практически постоянном спящем режиме… Ликвидаторы-86.

  2. Людмила:

    Чому ж на себе тільки ковдру, а інші постраждалі які мають кучу болячок , мають групи та повязані захворювання з аварією на ЧАЕС,мабуть не входять вони в статут організацій !!!!!! Привіт кидалам!!!!!!! Від інших постраждалих України Людмила.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.