ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

М. Шамбір. «Міністерством ще не розроблені конкретні пропозиції стосовно внесення змін до постанови 1210, але робота у цьому напрямку триває.»

Опубликовано: 11 Июнь, 2018

Минулої п’ятниці, 08 червня 2018 року, у приміщенні Кабінету Міністрів України відбулася зустріч лідерів громадських чорнобильських організацій з Віце-прем’єр-міністром України П. Розенком.

На зустрічі були також присутні: В. Арешонков – співголова Чорнобильської Асоціації народних депутатів України, М. Шамбір – заступник Міністра соціальної політики України, О. Зарудний – Голова Правління Пенсійного фонду України, керівники та відповідальні працівники структурних підрозділів Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного Фонду України.

Віце-президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України В.Яценко у своєму виступі повідомив про «Всеукраїнську акцію протесту у боротьбі за поновлення належного пенсійного забезпечення та соціального захисту чорнобильців», що відбулася 23 травня 2018 року біля будинку Кабінету Міністрів України.

Він наголосив, що у лідерів громадських організацій можуть бути різні думки щодо вирішення проблем чорнобильців. Проте, на Всеукраїнську акцію протесту зібралося понад 2, 5 тисячі чорнобильців з усіх регіонів України, і вони були єдині в таких вимогах:

Учасники акції протесту були єдині у тому, що стосовно поліпшення пенсійного забезпечення потрібне комплексне рішення, щоб кожен чорнобилець побачив у ньому вирішення своєї проблеми. Вибірковий підхід лише породжує нові або загострює існуючі проблеми.

В. Яценко поінформував також про негативну реакцію МОЗ України на звернення ВГОІ «Союз Чорнобиль України» стосовно розв’язання проблем медико-санітарного забезпечення та лікування чорнобильців, навівши цитату з відповіді керівництва МОЗ про те, що протягом півроку у чиновників не знайшлося часу для зустрічі з представниками «Союзу Чорнобиль України» у зв’язку з «щільним графіком роботи».

Таке ставлення влади до розв’язання життєво важливих проблем викликає обурення чорнобильців. Люди налаштовані рішуче і наполягають на більш радикальних діях, зазначив Віце-президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

М. Шамбір у чергове повідомив, що Міністерство соцполітики не може надати позитивного висновку стосовно законопроектів 4442, 4442-1. Він також заявив, що Міністерством ще не розроблені конкретні пропозиції стосовно внесення змін до постанови 1210, але робота у цьому напрямку триває.

Підсумовуючи, П. Розенко пообіцяв надати доручення керівництву МОЗ України протягом найближчого тижня зустрітися з представниками громадських чорнобильських організацій, з метою з’ясування усіх проблемних питань, пов’язаних з лікуванням чорнобильців.

Відповідні доручення будуть надані керівникам міністерств й стосовно законопроектів №4442, 4442-1, внесення змін до постанови №1210, та підготовки до розгляду цих питань на засідання Урядового Комітету. Про зміст доручень керівники громадських чорнобильських організацій мають бути поінформовані до вівторка – 12 червня.

Після закінчення зустрічі, під час обміну думками, керівники громадських чорнобильських організацій були єдині у думці стосовно активізації протестних акцій чорнобильців у боротьбі за поновлення своїх конституційних прав.

Источник:

5 комментариев на «“М. Шамбір. «Міністерством ще не розроблені конкретні пропозиції стосовно внесення змін до постанови 1210, але робота у цьому напрямку триває.»”»

 1. Людмила:

  Треба і надалі діяти не опускати руки, якщо будуть тягнути кота за хвоста, то прийняти більш радикальніші міри. Всім здоровя, миру,поваги один до одного, згуртованості і доброзичливості!!!!! З повагою Людмила.

 2. Владимир:

  Так 32 года призываем к згуртованости а Вы руководители этого не хотите, все делите Чернобыльцев по разным организациям, срокам, названиям и т.д. Как говорят в народе п……, не мешки ворочать.

 3. Добрый день. Тов.Штаймберт продолжает какую-то работу по Постановлению №1210, озвучить конкретно постеснялся. Пожелаем же зам.министра скорейшего выздоровления,ясной мысли,конкретных положительных решений

 4. Вопрос: «Почему наши лидеры не выводят людей на акции по-взрослому,грамотно организовав этот процесс?» Был на последней акции-смешно….Организации «0»….А ТРИНДЕТЬ, годами вести переговоры—все мы понимаем -результата не будет. «ЛИДЕРЫ» всех черноб.союзов ОБНАРОДУЙТЕ ваши пенсии и мы вам поверим!!! Организуйте реально МАССОВУЮ Акцию протеста с вашими выступлениями ….Да,….жаль что вас не реально поменять на честных и порядочных руководителей,как и наших «слуг» народа. БОГ вам судья

 5. Пастор:

  НЕТ ДЕНЕГ?????????????
  Отмена теневых схем на таможне принесла Украине за прошлый год дополнительных 70 млрд грн.

  «Мы за прошлый год дополнительно привлекли от таможни плюс 70 млрд грн, это не конец. Я считаю, что еще столько же мы можем привлечь», — сказал Гройсман.

  По его словам, дополнительные поступления стали возможны благодаря отмене теневых схем и эффективной борьбе с коррупцией на границе.

  «Сами таможенники абсолютно не смогут организовать схему, потому что есть другие правоохранительные структуры, которые могут этого таможенника посадить в тюрьму. Но если правоохранители из разных структур, СБУ, например, или полиция, или прокуратура, если они создают такой синдикат, тогда они влияют на таможенников, а таможенники или увольняются, или подчиняются требованиям быть частью теневых схем», — отметил премьер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.