ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Ігор Терехов зустрівся з представниками громадських організацій афганців і чорнобильців

Опубликовано: 15 Октябрь, 2020

Перший заступник міського голови Ігор Терехов провів зустріч із представниками харківських громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ігор Терехов зустрівся з представниками громадських організацій афганців і чорнобильців

Зустріч відбулася сьогодні, 14 жовтня, у Харківській міській раді.

Під час заходу представники громадських організацій чорнобильців порушили питання про відзначення на гідному рівні 35-річчя від дня Чорнобильської катастрофи. Ігор Терехов зазначив, що разом з громадськими організаціями буде розроблено план заходів, який врахують при формуванні бюджету на наступний рік.

Чорнобильці Індустріального району звернулися  до першого заступника мера з проханням облагородити територію парку за БК «ХТЗ», куди нещодавно був перенесений пам’ятник чорнобильцям. Ігор Терехов дав доручення директору Департаменту комунального господарства Олексію Богачу в найближчий час провести всі необхідні роботи з благоустрою парку.

Також була озвучена ідея створення у Харкові музею Чорнобиля. Перший віце-мер підтримав цю пропозицію, однак зауважив, що такий проєкт можна реалізовувати лише за спільного з обласною радою фінансування.

Представники громадських організацій також підняли питання увічнення пам’яті героїв — афганців та чорнобильців.  Перший заступник мера зазначив, що міська рада, приймаючи бюджет на наступний рік,  обов’язково врахує ці побажання.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Ігор Терехов звернув увагу на те, що серед піднятих сьогодні питань багато таких, які  вирішуватимуться спільно з обласною радою.

«Були питання з житлово-комунального господарства, які міська рада вирішуватиме у робочому порядку. Однак є й такі питання, які вирішуватимемо спільно з областю. Наприклад, створення Музею слави чорнобильців» ,  – сказав перший віце-мер.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.