ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Чорнобильці знову пікетували Пенсійний фонд Львівщини з вимогою підвищення соцвиплат

Опубликовано: 14 Июль, 2015

Сьогодні, 13 липня, під стінами Головного управління Пенсійного фонду Львівської області на акцію протесту вийшло більше двадцяти чорнобильців із вимогами підвищення соцвиплат та виплати пенсій. Цього разу принесли із собою шини та гримали пляшками з камінням.

За акцією спостерігала репортер ZIK-Стрім Соломія Коштура.

Активісти вигукували «Пенсію!», «Виконуйте закон України!» та ін. Невдоволені пікетувальники заявили, що згідно з постановою Кабміну №1210 про підвищення соцвиплат чорнобильцям мають право на виплату пільг. Кажуть, що допомога на лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи мала б бути в декілька разів більша. Запевняють, що Пенсійний фонд уже не перший місяць її незаконно зменшує. Майже кожен із учасників приніс із собою рішення Апеляційного суду України, згідно з яким їм повинні виплачувати пенсію у більшому розмірі, аніж вони отримують сьогодні. Та переконують – усі документи у них на руках та навіть є рішення суду, який визнав дії Пенсійного фонду неправомірними, та попри це – зрушень жодних.

«Вони навіть по судових рішеннях нам пенсію не виплачують. Вони забрали безпідставно і ми ніяк не можемо добитися результату. Фактично, вони забрали по 5-6 тисяч з кожного, щомісяця забирають. І як бачу – повертати зовсім не хочуть», – запевнила учасниця акції протесту Ганна.

Принесли зі собою декілька шин і попередили керівництво Пенсійного фонду, що якщо ніхто до них не вийде, підпалять їх.

«Ми хотіли, щоб до нас вийшла начальник Пенсійного фонду Львівської області Галина Недзельська. Вона до нас не вийшла. Ми тут для того, щоб їм нагадати, що ми не погоджуємося із тим беззаконням, який творить Пенсійний фонд», – пояснила голова фонду чорнобильців Львівщини Валентина Боринок.

Нагадаємо, 11 лютого активісти уже збиралися під стінами Головного управління Пенсійного фонду Львівської області з тими ж вимовами.

Львовские чиновники считают, что во Львове тишь и благодать.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.