ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Войтова В.В. виключили зі складу Вінницької міської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Опубликовано: 12 Сентябрь, 2019

05.09.2019 року в Вінниці пройшла Конференція Чорнобильських організацій Вінницької області. До Вашої уваги пропонується Рішення Конференції.

Президенту Всеукраїнської
громадської організації інвалідів
«Союз Чорнобиль України»
Войтову В.В.
вул. Вінниченка, 3, м. Київ, 04053.

Копії – всім членам
Центральної Ради ВГОІ «СЧУ»
відповідно до розрахунку розсилки.

Шановний Володимире Васильовичу!

П’ятого вересня 2019 року, в місті Вінниці, в Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення відбулась Конференції Чорнобильських організацій Вінницької області на яку Ви були запрошені. (17.08.2019 в електронному вигляді на Вашу електронну пошту: schuorg@souzchernobyl.org, о 17.21 та, за Вашою вимогою, — 21.08.2019 Укрпоштою листом на Вашу адресу:  Президенту Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Войтову В.В., вул. Вінниченка, 3, м. Київ, 04053). 23.08.2019 року Макаревич Надія Петрівна розписалась за отримання листа, тому про те, що Ви його не отримали не може бути мови).

На цьому заході  другим питанням порядку денного було заплановано питання щодо Статусу відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та порядок його набуття.

Також щодо Статусу Вінницької обласної організації «Союз Чорнобиль України».

Ми сподівались на Ваше порозуміння і допомогу у з’ясуванні цих питань.

Нажаль цього не сталося. Ви знов, в котрий раз, проігнорували членів організації, які для того, щоб попасти на цей захід понесли матеріальні та фінансові трати. Тому, ініціативною групою було прийнято рішення надати цьому заходу статус Загальних зборів (Конференції), з метою прийняти рішення, яке не може бути оскаржено тому, що Конференція, — найвищій орган організації (пункт 6.10. Статуту Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»).

Те, що зараз діється в лавах. Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» виходить за межі порозуміння і далі терпіти цього неможна.

Тому:

За дорученням учасників Конференції надсилаємо на Вашу адресу Рішення Конференції.

Рішення Конференції:

1. За несплату членських внесків в міську організацію «Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — Вінницька міська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», — виключити Войтова Володимира Васильовича зі складу організації на підставі пунктів: 4.5. (Кожний член Організації сплачує вступний (одноразово) та щорічні членські внески) та 5.2.1. (Виконувати Статут Організації. Сплачувати членські внески) Положення про Вінницьку обласну громадську організацію «Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», яке затверджено засіданням Центральної Ради Громадської організації «Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Протокол від 21 грудня 2016 року та підписано Президентом ВГОІ «Союз Чорнобиль України», — Войтовим В.В.

2. Питання виключення Войтова Володимира Васильовича зі складу Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», за несплату членських внесків на підставі пунктів 4.5.2.3. своєчасно сплачувати вступні та членські внески в розмірах та строки, що встановлюються Правлінням Організації) та 4.6.2. (Виключення із Організації, за рішенням Правління, у зв’язку із порушенням вимог цього Статуту, або якщо діяльність члена суперечить меті та завданням Організації, або якщо член втратив зв’язок із Організацією без поважних причин чи за систематичну несплату членських внесків) Статуту Вінницької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» (нова редакція), — розглянути на Позачерговій звітно-виборчої Конференції Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України».

3. Скликати Позачергову звітно – виборчу конференцію Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України», на якої зобв’язати голову Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Войтова Володимира Васильовича звітувати перед членами організації про роботу організації протягом 2014-2019 років та передати керівництво організацією знов обраному кандидатові. Позачергову звітно – виборчу конференцію Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» провести в листопаді. Войтову В.В. знову надати право визначитися з датою проведення.

4. Визнати Наказ Президента Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Войтова Володимира Васильовича № 2-к від 07 червня 2019 року, таким, що не є чинним, тому, що немає юридичної сили та порушує законодавство України, в тому числі і Конституцію України (ст..62). У зв’язку з цим, — зобов’язати Бойчука Миколу Петровича – голову відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — Вінницької обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Кононова Олександра Петровича – заступника голови відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» — Вінницької обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» продовжити виконання своїх обов’язків відповідно до Статуту організації.

Виходячи з вище сказаного, Чорнобильська громада Вінниччини вирішила скористуватися своїм правом і звернутися до членів Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» з пропозицією розглянути питання щодо недовіри та подальшого перебування Войтова Володимира Васильовича на посаді Президента Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Підстави для цього:

Повна юридична некомпетентність в питаннях стосовно ведення діловодства організації (порушення Законодавства України).

Ігнорування звернень організацій.

Неповага до членів організацій.

Одночасне утримання двох посад: Голова Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».


Источник:  Союз Чернобыльvingorschu@i.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.