ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

У Головному управлінні ДСНС у Харківській області традиційно відбулась урочиста зустріч з ветеранами пожежно-рятувальної служби та ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Опубликовано: 30 Апрель, 2019

26 квітня у Головному управлінні ДСНС України у Харківській відбулись урочисті заходи зі вшанування ветеранів пожежно-рятувальної служби та ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Заходи присвячені відразу двом знаковим для рятувальників датам: професійному святу в Україні «Дню пожежної охорони» та Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля.

260419-45.jpg

Пам’ять загиблих в результаті ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання. Далі, з привітальним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв. Він висловив теплі слова вдячності ветеранам служби за роки, присвячені справі боротьби з вогнем, сумлінне виконання своїх професійних обов’язків, а також передачу свого безцінного досвіду молодому поколінню; побажав їм та їхнім родинам міцного здоров’я, удачі, добра і благополуччя. Низько вклонився керівник обласної пожежно-рятувальної служби і героям-чорнобильцям, які ціною власного життя та здоров’я врятували світ від жахливої трагедії.

На урочистих зібраннях, враховуючи значний внесок ветеранів і пенсіонерів пожежно-рятувальної служби у справу боротьби з пожежами, збереження життя і здоров’я людей, багато з них були відзначені Грамотами та Подяками ДСНС України, Грамотами Харківської обласної ради, Подяками Харківського міського голови, Почесними грамотами Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного, Грамотами величі, честі і доблесті Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, Подяками Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, а також медалями “Ветеран служби”. Нагородження проводили начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв та голова Харківської Ради ветеранів служби цивільного захисту Володимир Завада.

Не залишились без нагород і діючі рятувальники. За сумлінне виконання службових обов’язків, високу майстерність, оперативні та професійні дії виявлені під час рятування життя людей та ліквідації надзвичайних ситуацій ряд співробітників були нагороджені Грамотами ДСНС України та нагрудними знаками ДСНС України «За відвагу в надзвичайній ситуації».

На завершення заходу на подвір’ї Головного управління відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим співробітникам при виконанні службових обов’язків та спільне фотографування на згадку.

260419-38.jpg260419-39.jpg260419-40.jpg260419-41.jpg260419-42.jpg260419-43.jpg260419-44.jpg

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.