ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

УВАГА КОНКУРС !

Опубликовано: 18 Ноябрь, 2020

Шановні друзі !

Через запровадження в Україні жорсткого карантину, навесні 2020 року було унеможливлено проведення ІІІ-го Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля» у м. Лубни Полтавської області, у рамках якого були заплановані поетичний конкурс «Поезія катастрофи» та конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди».


Мета проведення заходу – вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, виховання у молоді патріотичного почуття, увіковічнення подвигу чорнобильців-ліквідаторів, а також популяризація міста Лубни у маштабах України та за її межами.

Тому напередодні Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи – 14 грудня, у нинішніх умовах, з причини перебування Полтавської області та м. Лубни у «червоній зоні» карантину, ми, засновники вищевказаного фестивалю, а саме: Лубенська міська громадська організація інвалідів «Ветерани Чорнобиля», Благодійний фонд «Центр суспільних ініціатив», за підтримки Лубенської міської ради у Полтавській області, прийняли рішення провести у рамках ІІІ-го Відкритого дитячо-юнацького фестивалю чорнобильської пісні «Пам’ять Чорнобиля» лише конкурс дитячого малюнку «Чорні крила біди».

Запрошуємо дітей вікових категорій: молодшої групи з 6-12 років та старшої групи 13-18 років взяти участь у конкурсі малюнку на чорнобильську тематику.

Роботи виконуються у довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби) у форматі А-3. Роботи іншого формату розглядатися не будуть.

У нижньому куті, на етикетці розміром 8х4 см, зазначається назва роботи у друкованому вигляді, а також прізвище, ім’я та вік автора, назва навчального закладу, населений пункт.

Етикетка не повинна закривати малюнка.

На зворотньому боці малюнка зазначити контактний телефон класного керівника. Роботи приймаються до 14 грудня 2020 р. включно.

Надіслані на конкурс малюнки не повертаються.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.