ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

С. Чернов: Обращаюсь к и.о. министра здравоохранения Ульяне Супрун с просьбой опровергнуть недостоверную информацию, которая дискредитирует депутатский корпус Харьковского областного совета

Опубликовано: 24 Январь, 2018

Відкритий лист голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун

На офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України та на особистій сторінці виконуючої обов’язки міністра Уляни Супрун у Фейсбуці з’явилась інформація щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки», у якій депутатський корпус Харківської обласної ради звинувачений у не розподіленні коштів, виділених державою. Враховуючи, що Харківська обласна рада однією із перших в України ще 7 грудня 2017 року затвердила обласний бюджет на 2018 рік, де передбачила розподіл відповідних коштів, я, як голова Харківської обласної ради, у коментарях до посту в.о. міністра у Фейсбуці звернувся до Уляни Супрун з проханням спростувати недостовірну інформацію (або надати її документальне підтвердження). Замість відповіді я отримав видалення мого запису із коментарів та блокування мого акаунту, аби у подальшому я не міг додати інший запис.

Тож я вимушений звернутись до виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун через офіційний сайт Харківської обласної ради з відкритим листом від імені депутатського корпусу з проханням або спростувати недостовірну інформацію, яка дискредитує депутатський корпус Харківської обласної ради, або надати документальне підтвердження, яке ми обов’язково розмістимо на сайті обласної ради.

Довідково:

Рішенням сесії Харківської обласної ради від 07.12.2017 року № 576 — VІІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» розподілені видатки цільової субвенції, що передбачались обласному бюджету Харківської області у 2017 році, в загальному обсязі 48 826,1 тис.грн.

Таким чином, розподіл коштів цільової субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць Харківської області було здійснено своєчасно, відповідно до чинного законодавства, а також з урахуванням запропонованих Урядом можливих змін у програмі.

Вже станом на 10.01.2018 року спеціалістами комунальних закладів охорони здоров’я Харківської області було виписано майже 3 тисячі рецептів, з яких в аптечній мережі отоварено 849.

Відповідно до помісячного плану асигнувань у січні поточного року на виконання Урядової програми «Доступні ліки» передбачені видатки у загальному обсязі 5 800,3 тис.грн.

Показники обласного бюджету по галузі охорони здоров’я формувались та затверджувались з урахуванням положень наказу Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793, що потребувало від головних розпорядників та розпорядників коштів нижчого рівня відкриття нових рахунків в органах державної казначейської служби та закриття рахунків, які були відкриті у 2017 році.

З метою своєчасної реалізації Урядової програми «Доступні ліки» Головним Управлінням державної казначейської служби України у Харківській області 05.01.2018 року Управлінню охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації було відкрито реєстраційний рахунок № 35453075008863 за кодом програмної класифікації видатків 0719460.

За інформацією керівників закладів охорони здоров’я Харківської області, що залучені до Урядової програми «Доступні ліки», станом на 23.01.2018 року, лікарями виписано майже 45 тисяч рецептів, з яких за 24 793 рецептами в аптечній мережі хворими отримані необхідні лікарські засоби.

Враховуючи викладене, Урядова програма «Доступні ліки» реалізується у Харківській області у відповідності до чинних нормативних та законодавчих актів Держави, знаходиться на постійному контролі фахівців Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрація та депутатів Харківської обласної ради, а розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України інформація щодо нібито не виконання її заходів у Харківській області є необґрунтованою та безпідставною.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.