ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Проблеми чорнобильців, афганців, ветеранів та учасників АТО обговорили за «круглим столом»

Опубликовано: 4 Декабрь, 2018

Сьогодні, 04 грудня,  у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся «круглий стіл», участь у якому взяли представники ряду обласних та районних громадських організацій Валківського, Коломацького, Нововодолазького районів, які опікуються проблемами ветеранів війни і праці, чорнобильців, афганців, учасників АТО.

Спілкуючись у неформальній, невимушеній обстановці учасники «круглого столу» обговорили ряд нагальних проблем, поділились планами щодо їх вирішення, поділились здобутками, а також намітили шляхи співпраці, щоб однією командою, об`єднаною спільною ідеєю, розробити подальшу стратегію у вирішенні поставлених завдань.

А завдання ці спільні для усіх ветеранів, бо стосуються реабілітації і лікування, виділення квартир, земельних ділянок, надання матеріальної допомоги як ветеранам, так і членам їх сімей, вдовам ветеранів, вшанування загиблих, проведення спільних національно-патріотичних заходів і багато іншого.

Усі учасники зустрічі в ході роботи одностайно висловлювали думку, що вирішення проблем можливе лише за підтримки держави і дуже добре, що завдяки курсу, обраному Президентом Петром Порошенком, завдяки розумінню і всебічній підтримці губернатора Харківської області Юлії Світличної жодна з категорій пільговиків, від ветеранів Другої світової війни до чорнобильців, афганців, учасників АТО не залишається поза увагою. Про це говорять цифри і факти, це засвідчують самі члени громадських формувань і робота в даному напрямку буде лише поглиблюватись, розвиватись, удосконалюватись.

Голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко, підсумовуючи підсумки «круглого столу» щиро подякував усім його учасникам та зазначив, що спільними зусиллями, завдяки командній роботі можна вирішити багато питань. «Влада ці питання бачить, розуміє, узагальнює, напрацьовує дієві програми і всіляко сприятиме  їх реалізації і в подальшому», — підкреслив він.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.