ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Пенсия чернобыльца увеличена в четыре раза!

Опубликовано: 12 Ноябрь, 2016

Картинки по запросу юристы эмблема фотоЮристами Юридичного об’єднання «ФАВОРИТ» надається правова допомога учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Так, за правовою допомогою звернувся учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, інвалід ІІ групи Дорохов М.І.

Проблема з якою звернувся Дорохов М.І., стосується пенсійного забезпечення. А саме, Дорохов М.І. отримував мінімальну пенсію згідно ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», незважаючи на ту обставину, що останній виконував роботи у період з 01.05.1986 року по 01.06.1986 року в ІІІ зоні небезпеки.

Розібравшись з проблемою ліквідатора, компетентними юристами було отримано з підприємства нову довідку про заробітну плату зі збільшеною на 100 % тарифною ставкою, 60 % премії та з урахуванням коефіцієнту кратності заробітної плати 5 відповідно до ІІІ зони небезпеки. Після чого, було направлено заяву до Дергачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про перерахунок пенсії Чорнобильця на підставі нової довідки про заробітну плату.

Однак, органом Пенсійного фонду було відмовлено в перерахунку пенсії. Не погоджуючись з протиправним рішенням органу виконавчої влади дане рішення було оскаржено в судовому порядку.

Згідно постанови Дергачівського районного суду Харківської області визнано протиправними дії Дергачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області та зобов’язано перерахувати пенсію Дорохова М. на підставі нової довідки.

Вибравши вірний підхід до вирішення проблеми ліквідатора аварії на ЧАЕС юристи Юридичного об’єднання «ФАВОРИТ» змогли зобов’язати у судовому порядку Пенсійний фонд перерахувати пенсію Дорохова М.І. та збільшити пенсійне забезпечення останнього майже в чотири рази.

002001

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.