ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Новые правила оформления льгот — обсуждения в регионах

Опубликовано: 10 Июль, 2015

А соціально-податкова пільга визначена в розмірі 1710 гривень. Це означає, що, згідно постанови Кабміну, пільги тепер отримуватимуть громадяни, в яких середньомісячний сукупний дохід родини на кожного її члена не перевищує цієї суми. Тож своє право на пільги тепер необхідно довести. Саме це питання і стало сьогодні темою дискусії Мінсоцполітики з представниками шести регіонів України.

Розмова відверта через призму відеокамер. І питань та зауважень на місцях щодо права на отримання пільг більше ніж відповідей. Як бути з переселенцями та учасниками АТО, які здебільшого винаймають житло і не мають постйної роботи. І власне кажучи, самими категоріями громадян, що підпадають під нові норми закону. А це майже 5-ть мільйонів українців: пенсіонери з числа працівників освіти, охорони здоров»я, культури та міліції; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; жертви нациських репресій; учасники війни, на яких поширюється статус ветеранів війни; діти війни та чорнобильці 3-ї категорії.

Володимир Проскурін голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля

Какое право вы имеете в нарушение 22 статьи Конституции поднимать вопрос и лишать положенных по закону и гарантированных Конституцией социальных гарантий людей даже имеющих особые заслуги перед государством. Лишать социальных гарантий участников ликвидации Чернобыльской катастрофы 3-ей категории, людей, которые и так мало что имеют по закону, которые работали в тяжелейших условиях.

Петро Прокопенко заступник голови Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля

Зубожіння народу, обнищание народа. На 1710 гривен доходов на одного члена семьи — это сегодня даже не хватит на нормальную продуктовую корзину, не говоря обо всём остальном. Вы говорите о механизме субсидий, сегодня бабушкам нереально получить нормальную субсидию на оплату коммунальных.

Документ Кабміну про новий порядок надання пільг ще й докорінно змінює процес їх нарахування. Тепер пільговики мають надати декларацію або довідку про доходи не за рік, а за пів року. На підставі чого і будуть визначатися права на пільги.

Віталій Мущинін заступник Міністра соціальної політики України

Наші управління подають списки організаціям надавачам послуг осіб, які мають право на отримання пільг,організації нараховують пільги у встановленому порядку протягом 6 місяці. Після закінчення строку органи соціального захсту визначають право на отриання пільг на наступний період.

Тож ще одне питання з регіонів, як соціальним працівникам, які заклопотані новими правилами оформлення субсидій, зазезпеченням соціальних гарантій переселенцям, тепер ще й справлятися з великим потоком людей, які прийдуть підтверджувати свої пільги.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.