ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Народу пасок затягти, а обраним купа бабла привалила… Нардепи так підвищили собі платню що самі офігіли

Опубликовано: 13 Март, 2018

Підвищена зарплата народних депутатів здивувала навіть самих слуг народу, які отримали недавно перераховані суми.

Мова про те, що підвищення відбулося в грудні «заднім числом» — з 1 жовтня. Тобто виплачені зарплати за жовтень і листопад перерахували заново, з урахуванням підвищеного окладу, пише «Країна».

Зокрема, розмір депутатської зарплати здивував позафракційного депутата Євгена Мураєва. На своїй сторінці в Facebook народний обранець написав, що днями отримав депутатську зарплату за чотири місяці, і її сума виявилася величезною.

«Виявляється, я багато пропустив. За вказаний період оплата того, чим займаються парламентарії (це навряд чи можна вважати працею), зросла до показників важких часів кривавого тирана Януковича. Але то була погана, злочинна влада. А ця гідна. Тому своєчасно індексує свої доходи, і отримувати майже три тисячі доларів у касі ніхто не соромиться. Із зарплатою вчителя, водія або просто з середньою зарплатою по країні ніхто депутатські гонорари теж не порівнює. Чомусь», — заявив він.

«І тоді кожному привалило на картку купа бабла», — розповідає народний депутат Сергій Каплін (БПП).

«Мені спадає на місяць чотири або п’ять нарахувань: компенсація за проїзд по Україні, кошти на проживання, депутатські витрати і зарплата. Сама зарплата тепер становить близько 30 тисяч, раніше було 16 тисяч», — говорить народний обранець.

За його словами, з огляду на те, що його колеги в грудні підтримали підвищення депутатських зарплат заднім числом, було додатково нараховано ще близько 30 тисяч гривень за жовтень і листопад.

«Мені прийшла зарплата 31 тисяча гривень і 32 тисячі на здійснення депутатської діяльності. Але, думаю, що для більшості депутатів ця зарплата взагалі нічого не означає», — говорить позафракційний депутат Віктор Чумак.

Народний депутат Юрій Левченко (позафракційний), член партії «Свобода», розповів, що зараз, після обчислення податків, депутати отримують від 28 тисяч і вище залежно від посад, які вони займають у комітетах.

«Оклад 17 тисяч гривень, проте зарплата виходить значно більше за рахунок надбавок, затверджених рішенням регламентного комітету по аналогії з Кабінетом міністрів. Виходить, що формує зарплати Кабмін, а парламент за ним повторює, — розповідає він. — У мене після податків виходить понад 29 тисяч гривень. Але мені було досить і попередньої зарплати. Я взагалі не вважаю, що вона повинна бути в шість разів більша, ніж середня зарплата по країні».

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.