ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Микола Миколайович Кукуріка на одеському телеканалі «Перший міський»

Опубликовано: 15 Июнь, 2015

11 червня 2015 року голова Партії Пенсіонерів України дав інтерв’ю одеському телеканалу «Перший міський»…


В ході інтерв’ю Микола Кукуріка роз’яснив основні моменти переходу від солідарної до накопичувальної пенсійної системи, наголосивши при цьому, що перехід на накопичувальну систему пенсійного забезпечення у 2017 році є малоймовірним. На його думку, дві ключові передумови переходу на накопичувальну систему пенсійного забезпечення — це зростання ВВП не менш як на 2% на рік протягом двох років поспіль і бездефіцитний Пенсійний фонд. Фактично, жодна з них поки що не може бути виконана у перспективі двох наступних років.

«Накопичувальна пенсійна система є ефективною за умови стабільної економіки та стабільної політики. Сьогодні, коли у нас є величезний дефіцит бюджету Пенсійного фонду та негативний показник ВВП, а також війна в країні, говорити про впровадження такої системи можливо десь через 5 років», — повідомив М.М. Кукуріка.

На думку М.М. Кукуріки вдосконалювати доцільно саме існуючу солідарну систему шляхом комплексної боротьби з корупцією та стимулюванням виходу з «тіні» малих та середніх підприємств.

Не без участі ППУ відбулася відміна скандального законопроекту про запровадження з 1 червня платного проїзду в громадському транспорті інвалідам та пенсіонерам.

«Зараз ми докладаємо всі зусилля, щоб добитися відміни ганебного податку з пенсій, які перевищують 3600 грн. Потрібно розуміти, що умовно «великі» пенсії мали, приміром, ліквідатори аварії на ЧАЕС, наукові працівники. Вони вже сплатили державі всі необхідні відрахування із заробітної плати, коли працювали. Тому, коли запроваджували 15% податок з пенсій працюючим пенсіонерам ? порушили 22 статтю Конституції України, відповідно до якої при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод», — повідомив Микола Кукуріка.

Голова ППУ озвучив основні цілі та напрями роботи партії на найближчий час, зауваживши, що в міських органах влади повинні бути люди, котрі

боротимуться за соціальні програми для інвалідів, пенсіонерів, ветеранів та не допускатимуть розкрадання коштів, спрямованих на допомогу соціально вразливим групам населення.

«Партія Пенсіонерів України готується взяти участь у місцевих виборах у жовтні 2015 року, щоб через своїх представників боротися з корупцією в соціальній сфері», — наголосив Микола Кукуріка.

Голова ППУ також відзначив реформаторські досягнення нового губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, зазначивши, що завдяки проведеній ним роботі Грузія сьогодні посідає провідні позиції в Європі. Також М. Кукуріка висловив сподівання, що новому голові Одеської ОДА вдасться здобути довіру та симпатії одеситів, зокрема людей похилого віку.

За словами М. Кукуріки сьогодні в Україні за межею бідності знаходиться понад 12 млн. пенсіонерів. Голова ППУ назвав українських пенсіонерів найбільш організованими та терплячими членами суспільства, припустивши, що саме через свою терпимість пенсіонери страждають найбільше.

«Пенсіонери розуміють всю складність сьогодення: військові дії, кризу. Це неправильно. Вони терплять, а ті, хто сьогодні, завдяки пенсіонерам при владі, нехтують інтересами літніх людей. Сьогодні ми маємо об’єднуватись, щоб в особі ППУ літні люди отримали надійних захисників. Ми діємо, ми не займаємось популізмом. Тому вірити потрібно тим, хто робить, хто захищає права та свободи людей пенсійного віку»,- резюмував Микола Кукуріка.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.