ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Люди, які врятували світ від катастрофи, отримали лише «сухпайки», – нардеп про захист чорнобильців

Опубликовано: 7 Ноябрь, 2018

За роки, що минули з часів Чорнобильської катастрофи, пільги для чорнобильців періодично урізуються, частково повертаються, і знову урізуються. І все це на тлі обіцянок підтримки і гідних соцгарантій з боку держави.
 
Запитання пенсій та їх перегляду – по суті, найбільш часта вимога, яка озвучується чорнобильцями. Влітку мітинг під Верховною Радою зібрав кілька тисяч афганців, чорнобильців та учасників АТО. Вони розповіли, що акцію протесту в Києві влаштували через невиконання державою їх гарантій соціального забезпечення та мав можливість перетворитися у народну хвилю гніву.
Народний депутат Ірина Констанкевич переконана, що держава повинна виконати свої зобов’язання перед цими людьми, інакше це може викликати велику соціальну напругу.
Нещодавно на адресу нардепа надійшло звернення від членів Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо необхідності врахування в Законі України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» фінансування видатків на виконання програм пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, на рівні, необхідному для своєчасного проведення виплат та забезпечення визначених законодавством гарантій зазначеним особам.
Відповідне депутатське звернення Ірина Констанкевич направила Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, йдеться на сайт народного депутата.
«Сьогодні ми повинні зробити все, щоб люди, уражені страшною бідою, все-таки були соціально захищеними», – підкреслила Ірина Констанкевич.
Нардеп зазначила, що обурена заявами деяких чиновників, буцімто пільгами користуються лише псевдоліквідатори аварії, які свого часу змогли одержати відповідні посвідчення. Люди, які врятували світ від катастрофи, замість вдячності отримали від держави лише «сухпайки», — переконана нардеп.
Источник:

2 комментария на «“Люди, які врятували світ від катастрофи, отримали лише «сухпайки», – нардеп про захист чорнобильців”»

  1. Ирина:

    На сайте ВР отсутствует

  2. 1986:

    Гройсман о борьбе с контрабандой: «400 млн грн ежедневно поступают в бюджет «плюсом» (https://censor.net.ua/news/3095761/groyisman_o_borbe_s_kontrabandoyi_400_mln_grn_ejednevno_postupayut_v_byudjet_plyusom#comments)
    Ого!!! А куда деваются? Ведь за год это, на минуточку, 146 миллиардов грн. На инвалидов ЧАЕС нет 3-5 миллиардов????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.