ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Опубликовано: 8 Ноябрь, 2019

У Харкові комітет Верховної Ради обговорив соціальну політику країни

До Харкова завітав комітет Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів. Перед початком виїзних слухань законодавці зустрілися з керівництвом ХОДА.

Усе, що від нас потрібно, ми забезпечимо. Цей комітет дуже важливий – тим паче в тих умовах, у яких ми зараз знаходимося.

Законодавці обговорили соцполітику держави на двадцятий-двадцять четвертий роки. Серед питань – впорядкування підходів до встановлення чесного прожиткового мінімуму. Наразі обговорюється сума в чотири тисячі п’ятдесят одну гривню.

Галина Третьякова, голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів

Нам дуже важливо, що ви будете ставити пріоритетним і в цьому, і в наступному році з точки зору надання соціальної політики на місцевому рівні. Для того, щоб ми розуміли, як розбудовувати соціальну політику з точки зору державних фінансів.

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Юрій Шпарага, директор департаменту соціального захисту населення ХОДА

Якщо говорити про отримувачів пільг у Харківській області, їх 655 тисяч. Це різні види пільг, які отримують громадяни. 215 тисяч громадян на сьогодні отримують субсидії. Минулі руки ця цифра доходила до 420.

За словами Шпараги, особливої допомоги держави потребують переселенці. На Харківщині їх сто тридцять дві тисячі. Людей з інвалідністю – сто сорок тисяч.

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА

Дуже було б непогано, щоб розробили зрозумілі правила, простіше для людей. Перше завжди питання виникало, щоб люди і влада не були опонентами.

Автор: Василиса Степаненко

Источник:

Один комментарий на «“Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.”»

  1. Трєтякова гадаю розуміє як «розбудовувати» соц. політику! Получил Счёт-Уведомление за коммуналку. Льгот в ней уже нет, стоят «0000». Теперь надо идти в социалку,терять сознание в рельных очередях, писать заявление, а перед походом погасить все ДОЛГИ, которые я гасить не в состоянии. Слов нет! ЗАКОН НАРУШЕН!!!! А где же Зеленский, наш ГАРАНТ?! Ликвидатор 86.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.