ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Опубликовано: 8 Ноябрь, 2019

У Харкові комітет Верховної Ради обговорив соціальну політику країни

До Харкова завітав комітет Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів. Перед початком виїзних слухань законодавці зустрілися з керівництвом ХОДА.

Усе, що від нас потрібно, ми забезпечимо. Цей комітет дуже важливий – тим паче в тих умовах, у яких ми зараз знаходимося.

Законодавці обговорили соцполітику держави на двадцятий-двадцять четвертий роки. Серед питань – впорядкування підходів до встановлення чесного прожиткового мінімуму. Наразі обговорюється сума в чотири тисячі п’ятдесят одну гривню.

Галина Третьякова, голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів

Нам дуже важливо, що ви будете ставити пріоритетним і в цьому, і в наступному році з точки зору надання соціальної політики на місцевому рівні. Для того, щоб ми розуміли, як розбудовувати соціальну політику з точки зору державних фінансів.

Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.

Юрій Шпарага, директор департаменту соціального захисту населення ХОДА

Якщо говорити про отримувачів пільг у Харківській області, їх 655 тисяч. Це різні види пільг, які отримують громадяни. 215 тисяч громадян на сьогодні отримують субсидії. Минулі руки ця цифра доходила до 420.

За словами Шпараги, особливої допомоги держави потребують переселенці. На Харківщині їх сто тридцять дві тисячі. Людей з інвалідністю – сто сорок тисяч.

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА

Дуже було б непогано, щоб розробили зрозумілі правила, простіше для людей. Перше завжди питання виникало, щоб люди і влада не були опонентами.

Автор: Василиса Степаненко

Источник:

Один комментарий на «“Комітет обговорив проєкт нового Трудового кодексу, соціальний захист чорнобильців, ветеранів та учасників бойових дій, а також питання пенсійного забезпечення.”»

  1. Трєтякова гадаю розуміє як «розбудовувати» соц. політику! Получил Счёт-Уведомление за коммуналку. Льгот в ней уже нет, стоят «0000». Теперь надо идти в социалку,терять сознание в рельных очередях, писать заявление, а перед походом погасить все ДОЛГИ, которые я гасить не в состоянии. Слов нет! ЗАКОН НАРУШЕН!!!! А где же Зеленский, наш ГАРАНТ?! Ликвидатор 86.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.