ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Урядом передано функцію з організації безоплатного харчування на місцевий рівень

Опубликовано: 22 Февраль, 2016

км
З метою покращення організації харчування потерпілих дітей, які проживають на радіоактивно забруднених територіях, Урядом передано функцію з організації безоплатного харчування на місцевий рівень

11.02.2016 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” № 74.

У межах реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні функцію з організації безоплатного харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, та проживають на радіоактивно забруднених територіях, передано на місцевий рівень.

Організація харчування потерпілих дітей на місцевому рівні структурними підрозділами з питань соціального захисту населення є більш доцільною, оскільки це дає змогу місцевим підприємствам – організаторам харчування закуповувати продукти харчування за нижчими цінами, розширити їхній асортимент для приготування страв та уникнути зайвих транспортних та інших витрат і, в цілому, покращить якість харчування потерпілих дітей.

герб

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 лютого 2016 р. № 74

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів
державного бюджету для виконання програм, пов’язаних
із соціальним захистом громадян, які  постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 р. № 936 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 38, ст. 2372; 2006 р., № 31, ст. 2233; 2007 р., № 12, ст. 429; 2008 р., № 21, ст. 588; 2011 р., № 71, ст. 2684; 2012 р., № 7, ст. 249, № 99, ст. 4015; 2013 р., № 36, ст. 1270; 2015 р., № 3, ст. 56), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України      А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 лютого 2016 р. № 74

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів державного
бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  1. Абзаци перший і другий пункту 131 викласти в такій редакції:

“131. Головний розпорядник бюджетних коштів проводить розподіл бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат із безоплатного харчування потерпілих дітей відповідно до пункту 11 частини першої та частини третьої статті 30 Закону, між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, що проводять відповідний розподіл коштів між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад відповідно до чисельності потерпілих дітей.

Відшкодування витрат організаторам харчування за фактично надані послуги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних,районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад на підставі актів про виконані роботи. Зазначені акти складаються організаторами харчування, погоджуються з керівниками навчальних закладів, засвідчуються підписом керівника, скріпленим печаткою структурного підрозділу з питань освіти районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад за місцем розташування таких закладів, згідно з договорами про закупівлю та разом із зведеним реєстром видатків подаються визначеному в договорі структурному підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад протягом п’яти днів після закінчення місяця, в якому надано послуги.”.

  1. Абзац третій пункту 15 викласти в такій редакції:

“Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад щомісяця до 15 числа місяця подають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій звіт про використання бюджетних коштів, передбачених для відшкодування витрат з безоплатного харчування потерпілих дітей. Зведений звіт структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій подають щомісяця до 20 числа Мінсоцполітики.”.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.