ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 29 лет,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2015 года - 22 484 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

11 649 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 11 649, в т.ч. инвалидов 5525 чел.

5 567 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5567, в т.ч. 922 инвалида

259 человек

259 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 68 инвалидов

1 444 вдов

1444 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

3 565 детей

Пострадало 3565 детей, в т.ч. 21 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 6 тысяч человек...

Звернення до голови харьківської обласної державної адміністрації Светлічній Ю.О.

Опубликовано: 5 Декабрь, 2017

Голові Харківської обласної
державної адміністрації
СВІТЛИЧНІЙ Ю.О.

вул. Сумська, 64,
м. Харків

Шановна  Юліє  Олександрівно! 

У місті Харкові 05.12.2017 р. відбувається багатолюдний санкціонований мітинг пенсіонерів, ветеранів МВС України та Міністерства оборони України.

Направляємо звернення з питань осучаснення пенсій військовослужбовцям, перерахунку та виплати пенсій працівникам міліції звільнених з лав МВС та недопущення погіршення прав на соціальний захист  військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських.

Пенсіонери правоохоронних охоронних та збройних сил України найкращі роки свого життя віддали службі, яка пов’язана з небезпекою для життя та здоров’я, служінню українському народові, захисту Вітчизни, брали активну участь у становленні незалежності України та не допустили в той час кровопролиття, перемогли розгул злочинності 90-х років, зараз відстоюють державу в АТО. З повагою ставляться до ініціативи держави щодо оновлення правоохоронної структури, реформи органів внутрішніх справ та збройних сил України.

У Харківській  області налічується більше 14 000 пенсіонерів МВС,  та 18 000 пенсіонерів Міністерства оборони України які отримують пенсію в Пенсійному фонді України.

6500 пенсіонерів МВС отримують пенсію від 1300 грн. до 2000 грн., ще 3500 отримують пенсію до 2500 грн. Пенсія не перераховувалась з 2007 року. Пенсіонери МВС України  ледь виживають.  За два роки вже пішли з життя майже 1000 пенсіонерів МВС. Пенсіонери доведені до відчаю.

З питань соціального захисту пенсіонерів МВС,  збройних сил України  ми неодноразово раніше  зверталися  до керівництва області, де знаходимо підтримку, за це ми Вам вдячні. Однак на всі запити  які направлялись до державних службовців вищого рівня в м Києві ми  отримували пусті або необґрунтовані відписки, які не дають конкретної відповіді на поставлені питання, що є проявом зневаги до громадян України,  пенсіонерів правоохоронних органів та збройних сил України чим порушується Закон України «Про звернення громадян».

Військова служба, служба в поліції мають ряд специфічних властивостей, пов’язаних з постійним ризиком для життя і здоров’я, що повинні компенсуватися наявністю належних стандартів соціальної захищеності, тобто комплексом організаційно-правових та економічних заходів, спрямованих на забезпечення гарантій саме цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після звільнення в запас або у відставку.

Запропоновані  зміни в чинному законодавстві в частині призначення (перерахунку) пенсій з урахуванням лише основних складових грошового забезпечення  не зробить реального поліпшення матеріального стану  та негативно вплине на  морально-психологічний   стан   особового   складу,   а отже  на      рівень правопорядку    і  обороноздатності, від яких, у свою чергу, залежить національна безпека держави.

Ми підтримуємо звернення Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. з цих питань, направлене до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.

Ми не хочемо напруги в суспільстві,  не хочемо чергової революції,  ми хочемо отримувати пенсії передбачені, чинним законодавством. Ми прагнемо,  щоб Україна крок за кроком ставала правовою державою та  йшла до європейського рівня життя.

Ураховуючи викладене, просимо Вас, шановна  Юліє  Олександрівно, поінформувати керівників Держави, про критичну ситуацію яка склалась в області та  зробити все від Вас належне щодо перерахунку та виплати пенсій,  працівникам міліції звільнених з лав МВС, та збройних сил України.

Не допустити погіршення прав на соціальний захист військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських.

Буде дуже нерозумним примушувати нас до вжиття більш активних та радикальних дій по захисту своїх  законних прав та соціальних гарантій, передбачених Конституцією України.

Шановна Юліє  Олександрівна! Ви як досвідчений політик не можете не розуміти, що ті сотні тисяч захисників вітчизни та члени їх сімей які звертаються до Вас за допомогою будуть тими до кого завтра звернетеся Ви під час чергової виборчої компанії.

У відповідності до Закону  України «Про звернення громадян»  надати відповідь у передбачений термін. Особисто на руки.

ПІДПИСАНТИ:  

Голова Харківької обласної організації
обласної ветеранської організації
«Асоціація ветеранів МВС України»               Карякін В.С.,

Голова Харківської обласної організації
ВООІ  «Союз Чорнобиль України»                  Вінник А.І.

та ще більше 250 підписів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове