ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Гройсману ВБ щодо ДУ ННЦРМ АМН України

Опубликовано: 24 Ноябрь, 2016

андреев_СЧУПрем’єр-міністру України
Гройсману В.Б.

                                           Копія:  Голові Комітету Верховної Ради України
                                                     з питань охорони здоров’я
                                                     Богомолець О.В.

 

«Щодо надзвичайної ситуації що склалася з фінансуванням еплозабезпечення ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»

 Шановний Володимире Борисовичу!

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» звертається до Вас з проханням про термінове втручання з метою недопущення зриву роботи головної Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» (ННЦРМ) з питань мінімізації медичних наслідків аварії на ЧАЕС.

До складу ННЦРМ входить клінічний стаціонар на 530 ліжок (в т.ч. 110 ліжок для дітей) і поліклініка радіаційного реєстру та консультативної допомоги загальною потужністю 950 відвідувань за зміну.

Чисельність постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які потребують допомоги становить 2 млн. осіб, з них більше 105 тис. інвалідів.

Щорічно в ННЦРМ надається висококваліфіковане лікування більше 9000 важкохворим з числа постраждалих, з них більше 600 тяжких онкогематологічних. 11000 осіб проходять лікування амбулаторно.

Фінансування Державної установи «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» (ННЦРМ) здійснюється через Національну академію медичних наук України шляхом забезпечення витрат як на комунальні послуги, так і на всі інші види діяльності, в т.ч. на надання висококваліфікованої медичної допомоги постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС з числа інвалідів, онкохворих дорослих і дітей. На сьогоднішній день фінансування ННЦРМ становить менше ніж на 40% від необхідного рівня.

ННЦРМ отримала повідомлення від ПАТ «Київененрго» про повне припинення постачання теплової енергії 24 листопада 2016 через виставлені рахунки на суму: 2 309 493, 08 грн. та 8 923,21 грн. На сьогоднішній день в ННЦРМ відсутні бюджетні кошти для сплати за цими рахунками.

В разі несплати зазначених рахунків, до ННЦРМ припиниться постачання гарячої води, що, зрозуміло, призведе до умов при яких неможливе надання медичної допомоги важкохворим постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Тому, шановний Володимире Борисовичу, ми наполегливо просимо допомогти погасити заборгованість ННЦРМ перед комунальними службами в розмірі 2 318 416,29грн.

Діяти слід негайно.

Додаток:

Копії повідомлення ПАТ «Київенерго» на 2 арк.

З повагою,

Президент
ВГОІ «Союз Чорнобиль України»      Володимир ВОЙТОВ

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.