ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Голова Кіровоградської обласної ради пообіцяв підтримати чорнобильців

Опубликовано: 15 Сентябрь, 2015

Сьогодні, 15 вересня, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко провів зустріч з головою Кіровоградської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олександром Недільком, під час якої вислухав пропозиції щодо підтримки створення двох обласних програм, а саме «Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи на період 2015-2020 років» та «Програму заходів з нагоди 30-ї роковини аварії на Чорнобильській АЕС». Про це повідомляє кореспондент Златополя.

Приводом для звернення до голови облради стало те, що обласною державною адміністрацією не приймаються заходи щодо відновлення державних соціальних гарантій, взятих на себе відносно чорнобильців. У своєму зверненні чорнобильці просили на найближчій сесії прийняти рішення, яким зобов’язати Кіровоградську ОДА невідкладно розробити відповідні програми, а до 25 жовтня 2015 року їх затвердити й передбачити щорічно кошти на їх виконання.
Вислухавши та детально ознайомившись з усіма запропонованими пунктами до програм, Олександр Чорноіваненко підтримав пропозицію та зазначив, що ініціюватиме через депутатів затвердження цих програм на найвищому рівні. А от розробити програму, за словами Чорноіваненка, буде доцільніше на 2016 рік, оскільки бюджетній рік закінчується.
Окрім того, очільник області запропонував чорнобильцям подавати списки на універсальну нагороду, а також, у зв’язку із законом про декомунізацію, пропонувати назви вулиць на честь героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Нагадаємо, що аналогічну програму підтримала та затвердила Дніпропетровська обласна рада. Тож звернувшись до голови Кіровоградської обласної ради, чорнобильці сподіваються на підтримку.
Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.