ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

В ОБЛАДМІНІСТРАЦІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ДОПОМОГИ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ

Опубликовано: 28 Сентябрь, 2018

У обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань допомоги чорнобильцям. Головними темами сьогоднішнього засідання стали ремонт обласного диспансеру та санаторно-курортне лікування.

Однією з головних тем засідання робочої групи став хід ремонту диспансеру для чорнобильців. Його розпочали цьогоріч за ініціативи губернатора області Юлії Світлчиної. Гроші на ремонт виділили з Європейського інвестиційного банку та обласного бюджету на загальну суму понад 18 мільйонів.

Ірина Пирогова, в.о. головного лікаря КНП ХОР “Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення”

Ремонт аварійної ділянки даху зроблений майже на 100%. Заміна всіх вікон на металопластикові – зроблено на 95%. У підвальному приміщенні заміна всіх мереж комунікацій – термін закінчення в листопаді.

Всі інші заплановані роботи, за словами Ірини Пирогової, проходять без відставання від графіку. Ще одним важливим питанням для обговорення стало санітарно-курортне лікування. Цьогоріч з державного бюджету на це було виділено 5,5 мільйонів гривень, що склало 49% від потреби.

Юрій Шпарага, директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації

Для 100% реалізації права на санаторно-курортне лікування постраждалих громадян 1 категорії, які мешкають в Харківській області, за ініціативи облдержадміністрації з обласного бюджету додатково виділено 3 мільйони 200 тисяч гривень. Всього у поточному році заплановано оздоровити 1741 постраждалу особу, віднесену до 1 категорії, тобто 100%, на загальну суму 12 мільйонів гривень.

Робоча група з питань допомоги чорнобильцям створена два роки тому за ініціативи голови області Юлії Світличної.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Рабочую группу мы собираем системно и регулярно, по необходимости, когда нужно подбить итоги, наметить новые проблемы, потому что они возникают регулярно. Также нарабатываем общую позицию администрации и представителей общественных организаций. Формируем пакеты, которые не нашего уровня решались в центральных органах исполнительной власти. Поэтому мы очень конструктивно работаем и за последние годы имеем результаты.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.