ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

В Мінсоцполітики змирились з надвисокими пенсіями суддів

Опубликовано: 18 Июль, 2016

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що не може не виконувати рішення Конституційного суду щодо зняття межі 10740 грн. для пенсій відставних суддів попри те, що більшість українських пенсіонерів не мають грошей навіть на продукти харчування. Повідомив інформаційний відділ Партії Пенсіонерів України.

На думку голови Партії Пенсіонерів України Миколи Кукуріки, такий підхід засвідчує не лише про існування подвійних стандартів у соціальній сфері, але й про те, що чиновники не прагнуть встановити соціальну справедливість, про яку так багато говорять.

«Сьогодні у нас є каста недоторканих колишніх суддів, які, відстоюючи своє бажання жити безбідно, лобіюють рішення КС про мегависокі пенсії для себе, розмір яких перевищує навіть 50 тис. грн. і є звичайній пенсіонери, які, важко працюючи все життя, змушені жити на 1900 грн.  в кращому разі. Їхню пенсії взагалі ніхто не підвищує вже 3 роки і жодних кроків у цьому напрямі навіть не передбачається. Де тут є соціальна справедливість? Тут лише цинічні подвійні стандарти, які підтверджують і те, що в Мінсоцполітики є «свої» люди, які закривають очі на такий безлад в пенсійній системі», — повідомив глава ППУ.

Голова Партії Пенсіонерів також повідомив, що політична сила вважає таке рішення Конституційного суду антиморальним.

«Як пояснити звичайному пенсіонеру, який рахує кожну копійку існування пенсій суддів, які купаються в розкоші? Жоден пенсіонер після цього не довірятиме владі. Жоден», — повідомив Кукуріка.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.