ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

В. Мущинін «Законні вимоги чорнобильців — це  додаткове навантаження на Державний бюджет України.»

Опубликовано: 15 Июнь, 2015

андреев_СЧУВідповідь на наше звернення щодо внесення змін до проекту Закону України «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України (щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб)». вх. 130 від 11.06.2015

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про внесення змін до проекту Закону України  „Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу   України   (щодо   оподаткування   пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб)»

Всеукраїнська громадська організація інвалідів „Союз Чорнобиль України»
вул. Ю. Коцюбинського, З
м. Київ
04053

Міністерство соціальної політики розглянуло лист Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України» від 25.05.2015 № 219 щодо внесення змін до проекту Закону України „Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України (щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб)» реєстр. № 2781 від 05.05.2015 та повідомляє.

Проектом Закону України „Про внесення зміни до статті 164 Податкового кодексу України (щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб)», внесеного на розгляд Верховної Ради України народними депутатами України Третьяковим О.Ю. та іншими, пропонується не оподатковувати податком з доходів фізичних осіб пенсії учасників бойових дій Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Треба зазначити, що оподаткування пенсій, які перевищують три мінімальні заробітні плати, ініційовані в надзвичайно складній політичній та економічній ситуації в країні, що спонукає до встановлення режиму економії та убезпечення держави від фінансової катастрофи.

Пропозиція, викладена в листі щодо не оподаткування пенсій учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та її наслідків І, II, III категорій, містить додаткові преференції лише для зазначених категорій осіб, яким пенсії оподатковуються відповідно до статті 164 Податкового кодексу України.

Зважаючи на наявність протягом останніх років дефіциту Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України, який покривається за рахунок коштів Державного бюджету України, видатки на реалізацію вказаних вище пропозицій стануть додатковим навантаженням на Державний бюджет України.

Заступник Міністра                                                               В. Мущинін

Источник:

   

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.