ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Військові пенсіонери знову йдуть під парламент вимагати захисту своїх прав

Опубликовано: 15 Май, 2018

15 травня о 10 годині під будівлею Верховної Ради, а також в регіонах пройде десята мирна акція ветеранів війни, бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів з питань захисту прав та свобод і в першу чергу із пенсійного забезпечення.

«Громадянська позиція» традиційно долучиться до мітингу. Перший такий публічний захід відбувся ще у листопаді минулого року під будівлею Кабінету міністрів. Останній пройшов 21 березня цього року. Військові пенсіонери вимагають, аби була виконана постанова №704 Кабінету міністрів. Цим документом уряд змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Була встановлена залежність розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Також було збільшено у структурі грошового забезпечення частку основних його видів (посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років) до 60% та зменшено частку додаткових видів у структурі грошового забезпечення до 40%. Крім того, ліквідовано диспропорцію в розмірах грошового забезпечення в різних силових структурах і надано правові підстави для перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям. Постанова мала на меті підвищення посадових окладів та окладів за звання та повинна була почати працювати з 1 січня 2018 року. Натомість її виконання відтермінували до 1 січня 2020 року. Окрім цього, у лютому Кабмін прийняв іншу постанову, яка обмежила права військових пенсіонерів.

«В жовтні минулого року міністр соціальної політики Андрій Рева сказав, що буде ухвалений закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перерахунку пенсій осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб». Так уряд, Рева та Гройсман намагаються обдурити і пограбувати пенсіонерів Силових Структур України», — каже член партії «Громадянська позиція», ветеран ЗСУ Анатолій Філіпович.

За допомогою лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка проблема пенсійного забезпечення набула широкого розголосу в ЗМІ нашої країни. Також Анатолій Гриценко допоміг організувати зустріч делегації ветеранів з міністром соцполітики та міністром оброни України, що зашкодило прийняттю ще в минулому році закону, який лобіює Андрій Рева. Активну роботу в захисті прав ветеранів ССУ взяли офіцери ЗСУ і МВС, які є членами «Громадянської позиції».

«Виконання постанови №704 Кабміну відтермінували до 1 січня 2020 року. За новими Законом, який лобіює Рева А.О., пенсії ветеранів Силових Структур України, в противагу Закону України № 2262, будуть прив’язані до середньої зарплатні по Україні, що приведе до диспропорції в пенсійному забезпеченні цієї категорії громадян, в залежності від року їх звільнення. Це явно порушує вимоги Конституції України, особливо 22 та 24 статтей», — додає Філіпович.

Він зазначає, що існує закон №2262, який регулює всі ці питання та не потребує змін. Потрібно тільки прибрати зміни, що було внесено до нього в порушення вимог Конституції України.

Полковниками ЗСУ у відставці Віктором Распоповим і Анатолієм Філіповичем було розроблено два проекти Конституційного подання 45 народних депутатів України щодо відповідності вимогам Конституції України змін, що було внесено до Законів України від 9 квітня 1992 року № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та № 3552-XII ( 3552-12 ) від 22.10.93 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Розпочато збір підписів народних депутатів.

Тож на мітингу пенсіонери Силових Структур України закликатимуть не розглядати новий законопроект, який лобіює міністр соцполітики Андрій Рева. Окрім цього, вони вимагатимуть відставки Андрія Реви.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.