ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Візит народного депутата

Опубликовано: 3 Ноябрь, 2016

28 жовтня народний депутат України А.М. Гіршфельд відвідав Сахновщинський район. Провів прийом громадян разом із головою райдержадміністрації І. Котулою, головою районної ради В. Левченком, першим заступником голови РДА В. Кравцем, селищним головою В. Сидоренком.

%d0%bc%d0%be%d0%ba%d0%bb%d1%8f%d0%ba1

На особистому прийомі ініціативна група батьківського комітету хореографічної студії «Експресія» просила допомогти з ремонтом танцювального залу районного Будинку культури. Також були і колективні звернення жителів Сахновщини: з приводу оптимізації Сахновщинської лікарні, надання допомоги в ремонті покрівлі будинку, що по вул. Осипенко сел. Сахновщина. Громадська організація «Спілка учасників АТО» звернулася з проханням надання допомоги в ремонті кабінету. Представники малого бізнесу зверталися з приводу закриття проїзду через центральну частину Сахновщини.

%d0%bc%d0%be%d0%ba%d0%bb%d1%8f%d0%ba2

Знову чорнобильці Сахновщини просили законодавчо підтримати їхнє письмове звернення, допомогти у підвищенні пенсій та повернення пільг, переглянути положення проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» у частині фінансового забезпечення виконання чорнобильських програм. Нардеп пообіцяв цьому сприяти.

Під час прийому просили кошти і на лікування. У БФ «Патріоти», засновником якого є А.М. Гіршфельд, пообіцяли допомогти. Зазвичай, на такі звернення дають позитивні відповіді.

Цього ж дня нардеп відвідав с. Огіївку. Зустрівся із керівником СВК «Україна», депутатом районної ради М. Мосієнком, Огіївським сільським головою Л. Петренко. Побував на тракторній бригаді СВК «»Україна», де побачив нову техніку та нові агрегати. Відвідав і нове зерносховище. Завітав і до Огіївського навчально-виховного комплексу, не оминув дошкільний підрозділ, побував і в місцевому сільському Будинку культури.

Надання допомоги в придбанні комп’ютерної техніки для Огіївського НВК, придбання килимового покриття для дитсадка, ремонт будівлі сільського Будинку культури. І це ще не всі прохання, з якими зверталися керівники закладів та сільський голова

Народний депутат України А.М. Гіршфельд запевнив, що сприятиме у межах своїх можливостей вирішенню поставлених проблемних питань та доручень.

 

С. Ковальчук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.