ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Відповідь Мінсоцполітики України на Звернення ВГОІ «Союз Чорнобиль України» до Прем_єр-міністра України та Міністра соцполітики України.

Опубликовано: 5 Сентябрь, 2019

Источник:

2 комментария на «“Відповідь Мінсоцполітики України на Звернення ВГОІ «Союз Чорнобиль України» до Прем_єр-міністра України та Міністра соцполітики України.”»

 1. Руслан Фёдорович:

  Благодаря Войтову, все желающие партизаны получили пятикратные пенсии. Почему-то об этом никто не пишет. А надо было-бы…

 2. Руслан Фёдорович:

  Наші чорнобильці не всі знають що дякуючи СЧУ, та уміло організованій Всеукраїнській акції солідарності, за відстоювання своїх законних прав, 05.06.2019 року, в м. Києві по Хрещатику, і мітингу на Майдані, та письмовому зверненню до Президента України Зеленського, Адміністрація Президента, письмове звернення акції солідарності, направила до Кабінету міністрів, з проханням розглянути, і вжити відповідних заходів реагування.
  Зразу після цього, Кабінетом міністрів була винесена Постанова №543 від 26.06.2019 року, якою було внесено зміни до Чорнобильського Закону ст.59 ч.3, після чого всі військові, і ті хто носив підчас ліквідації пагони, можуть отримувати пенсію з розрахунку п’ятикратної мінімальної заробітної плати.
  Звичайно, дуже сумно констатувати що на Всеукраїнській акції солідарності, 05.06.2019 року, Вінницьку область представляли всього три чоловіка, а деякі скептично ховались за спинами інших. Але то вже історія.
  Люди які приймали участь у вищезгаданій акції, нікого не пікетували, не сиділи в приймальнях під виглядом голодування, не розводили демагогію а чесно відстоювали інтереси всіх ліквідаторів, а тому всі мають відноситись з великою повагою до тих хто, відстояв їхні інтереси і пенсії.
  Всеукраїнська громадська організація інвалідів СЧУ, та її керівництво у 2019 році ввійде в історію, як така що найбільше зробила для ліквідаторів в пагонах, — це суттєве підвищення пенсій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.