ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Відповідь Мінветеранів

Опубликовано: 18 Сентябрь, 2020

Источник:

3 комментария на «“Відповідь Мінветеранів”»

 1. володимир:

  Берітьдокумент
  Колеги та використовуйте
  Особливо останній абзац відповіді
  Всім перемоги над посадовцями

 2. Ігор Мандрика:

  Це лише проста паперова відповідь, у якій немає абсолютно ніяких гарантій, бо у ній стандарно повідомляжться, що щось там лише розглядається, пропонується, напрацьовується, лише вноситься у різні законопроекти, але треба вже давним давно, чітко раз та назавжди зрозуміти всим та дати насамперед самим собі та й усим іншим недоброзичливцям , одну єдину чітку та просту відповідь на запитання : ким є по факту ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, як для нашої держави, так й для усього нашого не зовсім зрілого та ще й для всього міжнародного суспільства ? Відповідь сама по собі, вже дуже давно знаходться на поверхні і є відносно простою, бо якраз у данному випадку — абсолютно зайвого нічого не потрібно вигадувавати, бо Ліквідатори насамперед були і залишаються і завжди будуть ( по факту ) беззаперечними справжніми 100% ми Захисниками України, тому що ці прості мужні люди захистили із підсумковим переможним результатом ( побудувавши всього за 206 днів та ночей захисний Саркофаг у далекому 1986 році ) та дуже гідно реально захистили свій власний народ та землю саме України, а не якогось там Бангладешу, чи Парагваю і ніякі невігласи не мають права викидувати цих справжніх героїв з історії України, тасуючі та перекидуючи у якісь там інші підкатегорії ! Захисники України — це також і про ліквідаторів ! Ліквідатори мають бути також у самому першому пункті, бо вони в же там по факту є ! Невже учасники Революції гідності, маючи свою окрему повноцінну категорію, більш гідні бути виначені окремим пунктом , ніж прості чесні ліквідатори, які також неменш визнані та мають величезну повагу в усьому Світі ?

 3. Владмир:

  Для Ігоря Мандрика
  По-перше, це напрацювання змін до діючого законодавства від провладної партії, шанси на прийняття якого дуже високі. По-друге, це офіційна позиція Мінвету як центрального органу виконавчої влади. По-третє,усі Ваші зауваження будуть прийняті та розглянуті. Дякуємо Вам за Вашу небайдужу позицію!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.