ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Відбулося засідання комісії щодо затвердження плану міських заходів, пов’язаних з 33-ю річницею Чорнобильської катастрофи

Опубликовано: 4 Апрель, 2019

26 квітня цього року минає 33 роки з часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В Україні цього дня вшановуватимуть пам’ять загиблих та згадуватимуть про героїзм тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
3 квітня 2019 року під керівництвом заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії щодо затвердження плану міських заходів, пов’язаних з річницею Чорнобильської катастрофи.

На засіданні комісії говорили про необхідність належного вшанування тих, хто ліквідовував аварію на Чорнобильській АЕС, донесення до широкого загалу інформації про подвиг чорнобильців, що стали на захист країни від смертоносного атому.

Також присутніми було обговорено організацію і проведення загальноміських заходів, пов’язаних із 33-ю річницею Чорнобильської трагедії, яка торкнулася кожного куточка України.

За підсумками Оксана Василівна поставила ряд першочергових організаційних завдань для забезпечення належного рівня підготовки до проведення загальноміських заходів у Новограді-Волинському та дала доручення терміново підготувати розпорядження міського голови щодо затвердження відповідного плану заходів.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.