ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Анастасія Ляшенко. «Тримаймося! Я з вами!»

Опубликовано: 6 Октябрь, 2019

фото профиля Анастасія Ляшенко, На изображении может находиться: 1 человек, полоскиНа жаль, не можу розірватися одночасно на округ і на парламентську роботу. Але! Про ці загальні збори чорнобильців знаю. Отримала від своїх виборців депутатський наказ.

Насправді, я сама ініціювала проведення загальних зборів представників УСІХ чорнобильських організацій міста і усього свого округу після тижня прийому громадян в окрузі. Адже, виявилося, що проблем у ліквідаторів не меншає і загалом для всіх вони однакові. Тому попросила об’єднатися і виписати головні спільні для них усіх, тому що лише у Лубнах та районі функціонує п`ять громадських чорнобильських організацій.

Проте, відразу після зустрічі з’явилася заява голови комітету з питань соціальної політики Верховної Ради про скасування будь яких пільг. Мені насправді як нікому іншому зрозуміло з чого виходила голова комітету, бо на всі зустрічі з Кабміном ходимо разом. І я знаю, в якій ми і вся Україна зараз ситуації. Але!

Який би жорсткий не був режим економії державних коштів, я буду проти такого рішення. У центрі мого виборчого округу функціонує найбільша чорнобильська спільнота України. Лубенська військова частина єдина в Україні була кинута у повному складі на ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. І ці люди ще не всі померли. І вони ще хочуть пожити. Тому, я направила листи міністру соціальної політики Юлії Соколовській та міністру фінансів України Оксані Маркаровій та повідомила, що категорично проти таких рішень і буду захищати інтереси своїх виборців.

Зійшлися на тому, що на наступному тижні зустрінуся з двома міністрами одночасно та будемо вирішувати, що робити з пільговими категоріями громадян України, зокрема чорнобильцями. Після цього проведемо круглий стіл безпосередньо з представниками чорнобильських організацій. М’яко кажучи, наполягла на зустрічі і запевнила, що прийму позицію ліквідаторів.

Тому спочатку спробуємо конструктивно знайти можливість вирішити питання і головне — знайти кошти.

Разом з тим, прошу чорнобильців набратися терпіння і бути максимально толерантними.

Нам головне не нашкодити.

Тримаймося!

Я з вами!

Источник:

2 комментария на «“Анастасія Ляшенко. «Тримаймося! Я з вами!»”»

  1. Владимир:

    Шановна пані Анастасія. Ми теж знаемо в якій ми, та вся наша держава сітуації. Але не зробивши поки що (але маю ще,правда вже не дуже, сильну надію що зробите) для виборців вашої партіі, нічого щоб покращити їх життя, команда «ЗЕ» почала з того щоб відібрати те що належить людям згідно Конституції України. Як що члени Вашої команди не знають що зробили Чорнобильці в 1986-1990 роках то мабуть треба провести ще один виїздний семінар, тількі тепер не у Карпатах а на ЧАЄС.А доповідь Вашим однопартійцям зроблять ліквідатори які в свої 20 і більше років стали інвалідами. Ми не будемо проти щоб Ви забрали обовьязок » Держави за відповідаль ність за завдану шкоду громадянам та її забовьязання по її відшкодуванню», ст 13 Закону України » Про статус і соціальний захист громадян які постраждали , внаслідок Чорнобильської катастрофи», але тоді поверніть усім нам наше здоровья яке ми втратили під час ліквідації аварії на ЧАЄС. І ще хочу нагадати Вашим однопартійцям, що більшість Чорнобильців на виборах підтримали саме вашу партію і Вашого Президента.Мені здається,що це ж не останні вибори на ікіх ми будемо підтримувати чи ні партію «ЗЕ». І наоста нок хочу Вас запитати, » «Слуги Народу» кому Ви Служите.

  2. 1986:

    Я голосував а БЮТ і дуже жалію що більшість чорнобильців дозволили собі промити мізки і проголосували за слуг. Тепет і ви почали про це жаліти а надалі ще більше будете жалкувати. Але укаїнці весь час наступають на одні і ті ж граблі. Це вже національна забава. Так-то.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.