ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2015 года - 22 484 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

11 649 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 11 649, в т.ч. инвалидов 5525 чел.

5 567 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5567, в т.ч. 922 инвалида

259 человек

259 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 68 инвалидов

1 444 вдов

1444 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

3 565 детей

Пострадало 3565 детей, в т.ч. 21 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 6 тысяч человек...

День селища Вільча

DSC_0002

Вильча логотип

28 вересня 2014 року жителі селища Вільча відзначали  День селища. 22 роки минуло з того часу, коли  перший житель переїхав із зони відчуження селища Вільча Поліського району Київської області на Вовчанську землю. Дуже приємно, що кожного року, попри всі негаразди, вільчани святкують це свято.

В селищі мешкає 1800 жителів, серед них немало почесних людей, заслужені вчителі та почесні громадяни селища. В цьому році рішенням сесії Вільчанської селищної ради за поданням Вільчанскої громадської організації інвалідів, постраждалих, ліквідаторів та евакуйованих «Чорнобильська Пам’ять» було нагороджено званням «Почесний громадянин селища Вільча»  Зайчука Івана Яковича — жителя селища та Болотова Валерія Григоровича – активіста чорнобильського руху, давнього товариша вільчан, людину-легенду, старійшину чорнобильського руху, члена Харківської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України», почесного президента фонду допомоги «Інвалідам Чорнобиля». На протязі всіх цих років він був поряд, надавав благодійну допомогу селищу, неодноразово організовував для жителів селища зустрічі з відомими артистами, поетами. Валерій Григорович неодноразово для вільчан проводив концерти, які своїм теплом, радістю зігрівали  серця в складний час.

Вільчанська громадська організація ІПЛЕ «Чорнобильська Пам’ять» виносить подяку Валерію Болотову за організацію та проведення концерту з нагоди Дня селища, та поздоровляє його із званням «Почесний  громадянин селища Вільча». Бажаємо йому міцного здоров’я, наснаги, успіхів у його безкорисних справах. А також хочемо висловити подяку всім артистам, які прийняли участь у концерті.

 Рада  Вільчанської громадської організації ІПЛЕ «Чорнобильська Пам’ять»

DSC_0023 DSC_0056 DSC_0160 DSC_0149 DSC_0122


Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.