ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

22.02.2016 р. Рік учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС

Визначаючи звшануванняначимість та важливість гідного відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, високо оцінюючи подвиг та самовідданість громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, при Сахновщинській райдержадміністрації створено робочу групу з підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Сахн.1

18 лютого відбулося перше засідання робочої групи за участю голови райдержадміністрації І. Котули, заступника голови райдержадміністрації П. Волошина, заступника голови районної ради В. Яцини, депутата Харківської обласної ради М. Ключки, селищного голови В. Сидоренка, представників Сахновщинського районного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України» та інших членів групи.

Сахн.

На засіданні було обговорено та розглянуто проект плану заходів з підготовки та відзначення у Сахновщинському районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Внесли пропозиції до плану заходів голова районного об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України» М. Мокляк, його заступник В. Прядко.

У ході обговорення були внесені корективи до плану заходів та вирішено взяти за основу план заходів, враховуючи пропозиції членів робочої групи.

Голова Сахновщинського районого
об′ъеднання  інвалідів «Союз Чорнобиль України»     Мокляк М.О


Создание сайта на WordPress - Rubika.