ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

19.02.2016 р. Звіт про проведення загальних робочих зборів Куп’янського міського об’єднання „Чорнобиль“

19 лютого о 10-й ранку в залі засідань Куп’янської міської ради відбулися загальні робочі збори Куп’янського міського об’єднання „ Чорнобиль “.

Збори відкрив голова об’єднання Москаленко, який доповів положення  що до проведення загальних робочих зборів та членства в об’єднання згідно статуту громадської організації.

При відкритті зборів хвилинної мовчання присутні відали шану всім хто мав мужність, ціною самопожертви, рятувати рідну землю.

На збори, в якості почесних гостів, були запрошенні представники влади району,  міста, керівники управлінь праці і соціального захисту міста Куп’янськ і Куп’янського району, представники пенсійного фонду, ветеранські організації.

В своєму звітові про роботу організації за звітний період голова доповів, як і де об’єднання приймало участь в різних заходах, направлених на відстоювання положень законодавчих актів, що гарантують надання певних піль і соціальних гарантій. Доповідалося про хід підготовки проведення 30-ї роковини Чорнобильської катастрофи. Особливо було відмічено, що уряд і Верховна Рада,  аби не обтяжувати себе турботами, скинули вирішення проблемних питань

(комунальні платежі, безкоштовний проїзд, проведення операцій тощо) на місцевий рівень, тим самим показавши, в черговий раз, на скільки вони байдужі до громадян, що врятували світ 30 років тому.

На зборах відбулася гаряча дискусія з приводу недотримання урядом положень прописаних в законодавчих актах України.

Для пояснень слово надавалося  начальникам управлінь праці і соціального захисту населення міста Куп’янськ і району, представнику пенсійного фонду та головному лікареві Куп’янської центральної міської лікарні.

На зборах було прийнято рішення звернутися з резолюціями до представників влади і перевізників з приводу надання права безкоштовного проїзду жінкам, що втратили чоловіків ліквідаторів, до медичних органів з приводу оплати при обстежені  здача аналізів, флюорографії, томографії.

Збори визнали проведену роботу об’єднання з оцінкою добре і виразили впевненість в тому, що Куп’янське міське об’єднання

„ Чорнобиль “ і надалі буде працювати по наданню товаришам різної допомоги, намагатиметься співпрацювати з представниками міста і району , медичними закладами.  Особливо підкреслено необхідність

Прийняти участь в уроках мужності в учбових закладах, проведенні виставки в краєзнавчому музеї і всіх заходах, присвячений Куп’янчанам, що приймали участь в ліквідації техногенної катастрофи планетарного масштабу.

Голова Куп’янського міського об’єднання  „ Чорнобиль“   Н.Москаленко


Создание сайта на WordPress - Rubika.