ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Рятувальники Харьківщіни вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Вони зустрічаються для того, щоб поговорити про події, що змінили життя мільйонів, пригадати рідних та друзів, чиї життя обірвалися під час виконання службових обов’язків на Чорнобильській АЕС.

01

У Храмі Святого Миколая, що розташований на внутрішній території Головного управління, настоятель Храму Святих Петра і Павла Отець Валентин провів молебень за загиблим учасникамліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сум в очах присутніх та біль у серці кожного говорить про те, що пам’ять про тих, хто подарував нам безпечне життя незгасне.

02

«Сьогодні молодше покоління розглядає трагедію Чорнобиля лише як частину української історії, але для старшого покоління – Чорнобиль – це страшні спогади, жахливе минуле, про яке не вдасться забути ніколи. Імена тих,хто поклав життя та здоров’я задля порятунку інших назавжди закарбуються в наших серцях, їх героїзм залишиться в нашій пам’яті. Сьогодні м згадуємо всіх Харківських пожежних поіменно кого немає вже серед нас», — зазначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв.

03

Після панихиди ліквідатори зібралися в актовій залі, де пройшло урочисте засідання ветеранської громадської організації «Пожежники та рятівники Чорнобиля».

04

Источник:

 


Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.