ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

Новини чорнобильців Богодуховщіни

29 січня 2015 р. в Богодухівській райдержадміністрації відбулася зустріч консультативно — інформаційного характеру ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з соціальними службами району.

Богодухов_1

При принятті рішення про ініціативу проведення сьогднішньої зустрічі ми ставили собі за мету отримати кваліфіковану косультацію по новоприйнятих законодавчих актах, прийнятих парламентом  та урядом: Закон України «Про державний бюджет на 2015 рік» та Закон України № 76 – VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» .

Богодухов_2

Такі зустрічі сприяють ефективному зворотньому зв’язку соціальних служб району з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Представники управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі та управління соціального захисту населення райдержадміністрації надали роз’яснення щодо змін, які відбулися в соціальній політиці, в наданні пільг.

Велику зацікавленість викликали питання нарахування мінімальної пенсії, виплати заборгованостей за рішеннями судів, зміни в законодавстві стосовно виплат пенсій потерпілим внаслідок Чорнобильської АЕС з 01.01.2015 р.
Богодухов_3
«У питанні щодо виплат за рішеннями суду ми керуємося у своїй роботі постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 №440», — зауважила начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Т.І.Дубініна. У співпраці Пенсійного фонду і Державної виконавчої служби встановлений конкретний механізм. Вище зазначена постанова передбачає порядок погашення заборгованості за рішеннями судів, виконання яких гарантується державою. Цей порядок поширюється на рішення судів, які ухвалені до 01.01.2013 р. Зараз рішення судів не фінансуються».

У кінці зустрічі чорнобильці  подякували  всім, хто зміг докласти максимум зусиль для роз’яснення всіх непорозумінь, які виникали в чорнобильців у зв’язку зі змінами у законодавстві.

Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» В.П.Деркач.


Создание сайта на WordPress - Rubika.