ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 33 года, со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.01.2020 года - 20 212 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 248 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 248, в т.ч. инвалидов 5227 чел.

5 285 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5285, в т.ч. 942 инвалида

164 человека

164 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 51 инвалидов

1 946 вдов

1946 вдов, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 569 детей

Пострадало 2569 детей, в т.ч. 5 из них инвалидов

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

На Рівненщині дітям-чорнобильцям, які навчаються дистанційно, виплачуватимуть компенсацію

Опубликовано: 21 Май, 2020

Враховуючи, що під час карантину діти навчаються дистанційно в домашніх умовах і при цьому не забезпечуються безоплатним харчуванням, їм буде нарахована та виплачена компенсація, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 №155 „Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Фото ілюстративне

Як повідомляють у Вараській міській раді, компенсація виплачуватиметься дітям, які навчаються на забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, мають статус потерпілих (посвідчення серії Д), а також дітям з інвалідністю, яка пов’язана з аварією на ЧАЕС, незалежно від території розміщення навчального закладу.

З метою нарахування та виплати компенсації, управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради прийме довідки про період проведення дистанційного навчання від батьків дітей, зареєстрованих на території міста Вараш.

За правдивість наданої інформації, відображеної в довідках, яка буде використана для нарахування та відшкодування коштів Державного бюджету, особисту відповідальність несуть керівники навчальних закладів.

За детальною інформацією звертатись у відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення або за телефоном (03636)23821.

Источник:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Создание сайта на WordPress - Rubika.