ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ ВСЕУКРАИНСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ИНВАЛИДОВ “СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ УКРАИНЫ”Харьковская общественная организация «Чернобылец Харьковщины»

26 апреля 1986 года

На четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики...

Последствия

Уже прошло 32 года,со дня аварии на ЧАЭС, но до сих пор мы видим её последствия...

На Харьковщине

По состоянию на 01.07.2018 года - 20 980 пострадавших от последствий аварии на ЧАЭС

10 740 ликвидаторов

Участников ликвидации последствий аварии на ЧАЭС 10 740, в т.ч. инвалидов 5380 чел.

5 364 потерпевших

Потерпевших от Чернобыльской катастрофы 5364, в т.ч. 934 инвалида

192 человека

192 участников других ядерных испытаний, в т.ч. 56 инвалидов

1 833 вдов

1833 вдовы, умерших чернобыльцев, смерть которых связана с последствиями аварии на ЧАЭС

2 851 детей

Пострадало 2851 детей, в т.ч. 12 из них инвалид

Помним, скорбим

С 1986 года на Харьковщине умерло более 10 тысяч человек...

В Головному управлінні ДСНС у Харківській області відбулась зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

Харьков_МНССьогодні з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулась урочиста зустріч керівництва Головного управління ДСНС у Харківській області з ліквідаторами.

До стін Головного управління завітали голова обласної організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Вінник, голова міської організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Губарєв, пожежні-ліквідатори, ветерани служби. Урочистості по традиції розпочались хвилиною мовчання, після чого з привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Головного управління Павло Одарюк. Він відзначив, що професіоналізм, мужність, самовідданість і здатність ліквідаторів приймати відповідальні рішення у найтяжчій ситуації врятували майбутнє для нащадків.

Харьков_МНС1За особисту мужність під час ліквідації аварії, тривалу самовіддану працю та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 4 присутніх були нагороджені відзнаками Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та ДСНС України. Ще 8 чорнобильців отримали почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Головного управління ДСНС у Харківській області, а також Подяки від Харківського міського голови.

Довідка. 26 квітня 1986 відбулася одна з найбільших надзвичайних ситуацій на атомних електростанціях – аварія на Чорнобильській АЕС (ЧАЕС). 10 листопада 2006 Указом Президента України № 945/200614 була заснована пам’ятна дата — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня.

Источник:


Создание сайтов в Харькове
cоздание сайтов в Харькове — IT-агентство Rubika.